top of page

Чому відбувається еміграція громадян з Білорусі в країни ЄС?


З початку 2020 року понад 1,3 млн білорусів обрали шлях еміграції, переїхавши до країн Європейського Союзу. Такий значний відтік населення пояснюється серйозними проблемами, з якими стикаються громадяни країни.


Однією з ключових причин є репресивна політика режиму лукашенка, яка призводить до обмеження свободи слова, політичної діяльності та прав людини. Частина населення Білорусі під тиском і погрозами покинула країну в пошуках свободи та безпеки.


Крім того, додатковою причиною стала поширена російська пропаганда, яка серйозно впливає на громадську думку в Білорусі. Ця пропаганда створює спотворене уявлення про події та обставини в країні, що стає додатковим стимулом для громадян шукати об’єктивну інформацію та самостійне життя.


Таким чином, еміграція з Білорусі до країн ЄС є не лише результатом економічних труднощів, а й відповіддю на виклики, пов’язані з політичною нестабільністю та впливом зовнішніх сил. Громадяни, обираючи новий шлях, прагнуть забезпечити свою свободу і незалежність від внутрішніх і зовнішніх труднощів, з якими вони зіткнулися в Білорусі.

Comments


bottom of page