top of page

Ми – громадське об’єднання українців і білорусів, яке покликане сприяти деокупації Білорусі, її національному відродженню, демократизації та поверненню до кола європейських держав.


Ми усвідомлюємо, що майбутня безпека України, Польщі, Литви і Латвії можлива за умови вільної Білорусі.


Стратегічною ціллю нашого об’єднання є формування Балто-Чорноморського союзу держав, серцем якого має стати вільна Білорусь.

Плешко студія 1.png

Максим Плешко

 

Український політолог, кандидат філософських наук, депутат Ірпінської міської ради, модератор ряду проектів національного та місцевого рівнів.

Вадим Кабанчук

Заступник командира і співзасновник Полку імені Кастуся Калиновського, білоруський активіст з 1996 року, доброволець в Україні з 2014 року.

Ярослав Макітра

Політичний консультант, аналітик з досвідом управління виборчими та інформаційними кампаніями різних рівнів. Магістр політології, юрист.

f884a8547d4ee80a9ecd94447c669dd9_600x400.jpeg

Олександр Апейкін

Білоруський громадський діяч, засновник і директор Білоруського фонду спортивної солідарності (BSSF), спортивний експерт, політолог.

magda.jpg

Євген Магда

Український політолог, експерт із білоруської тематики, директор Інституту світової політики.

photo_2023-06-01_16-02-13_edited.jpg
photo_2023-06-01_16-02-13_edited.jpg

Олексій Францкевич

керівник Благодійного фонду «Вільна Білорусь», опозиціонер, активіст. Послідовно просуває політику пам'яті щодо білорусів, які загинули в Україні в боротьбі з російським агресором. Ініціював та супроводив процес перейменування вулиць на честь білоруських героїв минулого і сьогодення в ряді українських міст.

Будьмо на зв'язку!

Дякуємо за довіру!

bottom of page