top of page

Молодь – надія демократичної Білорусі

Останньої неділі червня у Білорусі відзначають день молоді. Поки пропаганда режиму лукашенка розповідає байки про «можливості» для молодих у країні, вони змушені їхати у пошуках гідного життя вчиться та працювати на Захід. Найчастіше молоді доводиться рятуватися від політичних репресій. Молоді люди хочуть позитивних змін для себе та країни, активно беруть участь у боротьбі з режимом.


Лукашисти вихваляють жменьку юних відщепенців, які надовго замазують себе участю у БРСМ та військово-патріотичних клубах. Більшість молоді проти диктатури. Це показали і протести 20-21рр., і позиція молодих людей у ​​цей час.


Олексій "Оскар" Войтехович з 18 років боровся проти інтеграції з Росією. Брав активну участь у протестах проти фальсифікацій на виборах, був репресований, 21-го був змушений виїхати в Україну. Після вторгнення рашистів у 21 рік пішов воювати до білоруської роти «Азова».Микиту Золоторьова за участь у протестах у 16 ​​років присудили 6 років колонії, незважаючи на те, що юнак хворий на епілепсію. Хлопця неодноразово катували, зокрема електрошоком. Навіть під вартою він викликає страх і ненависть у карателів. З порушенням законів йому посилюють умови покарання, надають додаткові терміни.


Ці юнаки, як і тисячі інших, вписали свої імена в історію боротьби за вільну Білорусь. Вони показують гідний приклад білоруськїй молоді.

Comments


bottom of page