top of page

Лукашенко палить мости з Україною, які давно згоріли - Ярослав Макітра

Оновлено: 28 бер.Своїми заявами самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко поставив хрест на будь-яких розмовах про те, що, начебто, Київ має якісь домовленості з диктатором і тому уникає публічних контактів зі Світланою Тихановською.


«Україна в праві шукати будь-які варіанти для захисту власної незалежності, які не шкодять іншим мирним націям. Лукашенко своїми випадами лише підтвердив, що Україна діє виважено і немає наміру про щось домовлятися з диктатором на шкоду білоруській опозиції. Більше того - він дав змогу Києву діяти ще активніше в напрямку делегітимізації білоруського окупаційного режиму, що діє в інтересах Московії», - переконаний експерт.


На думку Макітри, тепер варто очікувати ще більшого зближення української влади з білоруською опозицією. Але це не передбачає обов’язкового виокремлення чи применшення заслуг когось окремого з них.


«Україна зацікавлена у співпраці з усіма прогресивними силами Білорусі, які сприяють боротьбі за незалежність двох народів. Незалежно від взаємовідносин між групами впливу в самій білоруській опозиції. Саме це є ключовим у визначенні позиції та дій Києва», - резюмує експерт ЦБК.


Як відомо, раніше в одному з інтерв'ю секретар РНБОУ Олексій Данілов зазначив, що для нього білоруською опозицією №1 є Полк Калиновського та всі білоруси, які зі сброєю в руках борються з російсьими окупантами.


Більше читайте у матеріалі: "Данілов: варто розділяти білоруський народ і владу".
bottom of page