top of page

Данілов: варто розділяти білоруський народ і владу

Оновлено: 28 бер.Попри те, що Білорусь окупована з боку Російської Федерації вже довгий проміжок часу, білоруські збройні сили тримаються і не вступають у війну на боці РФ. Україна це оцінює позитивно. Про це в інтерв’ю для РБК-Україна заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов.


«Білоруси поки не піддаються, у них немає ніякого бажання з нами воювати. І те, що вони на сьогодні не беруть прямої участі у збройній агресії, саме збройні сили Білорусі, ми це належним чином оцінюємо», - заявив Олексій Данілов.


За його словами, дехто з українських «гарячих голів» каже, що нам треба терміново розгортати військо та йти на Білорусь. «Я хочу, щоб ми усвідомлювали, що для нас це дуже небезпечна ситуація з урахуванням того, що ми на сьогодні маємо величезну лінію фронту саме з РФ».


Окремо Олексій Данілов наголосив, що українцям варто розділяти білоруський режим і білоруський народ. Це два різні суб’єкти з різними інтересами.


«Я би відокремлював білоруський народ від білоруської влади. Багато білорусів воюють на нашому боці і ми за це їм вдячні», - підкреслив секретар РНБО Укаїни.bottom of page