top of page

Чи має Лукашенко стратегію стосовно країн-сусідів?


З огляду на заяви самопроголошеного президента Білорусі, does-does-lukashenko-have-a-strategy-for-neighboring-countries-1lukashenko-have-a-strategy-for-neighboring-countries-1видається, що у відносинах із сусідніми країнами він діє інтуїтивно. Останнє, що повідомив Лукашенко, це те, що на території Польщі готуються певні групи для захоплення чогось у Білорусі.


Абсурдність цієї заяви наштовхує на думку, що в Білорусі відсутній аналіз подій, які відбуваються у світі та відсутній аналіз оцінок можливостей і неможливостей співробітництва з країнами, як і немає оцінки можливостей самої Білорусі. Очевидно, що у Лукашенка ніколи не було ніяких стратегій стосовно сусідніх країн. Хіба що щодо росії були.


Він завжди прагнув взяти у рф додаткові ресурси, які б забезпечували його та прибічників, і певною мірою компенсували недоліки його міжнародної політики. Своєю залежністю від російських грошових вливань Лукашенко сам дозволяє рф поступово поглинати Білорусь.


Гучні заяви час від часу, варіативність позицій та дій – ось те, що самопроголошений президент пропонує Білорусі та її населенню впродовж 30 років. Очікувати чогось іншого, на жаль, не доводиться.

bottom of page