top of page

США непохитно виступають за вільну демократичну Білорусь — Блінкен


З нагоди офіційного Дня Незалежності Білорусі Держсекретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен, від імені народу США звернувся до народу Білорусі з найтеплішими вітаннями.


"Ваша мужність, стійкість і наполегливість у прагненні до демократичного, суверенного та стабільного майбутнього Білорусі надихнули світ. З-за стін в’язниці, у містах, де ви опинилися на вигнанні, і у своїх домівках у Білорусі, ви продовжуєте вставати та виступати за справді незалежне та демократичне майбутнє вашої країни, де ви можете жити без репресій та де ви зможете визначити хід власного майбутнього" — зазначив держсекретар.


"Сполучені Штати високо оцінюють і підтримують ваші невтомні зусилля з відстоювання унікальної мови, культури та самобутності Білорусі. Ми захоплюємося вашою наполегливістю у захисті прав людини та основних свобод. Ми закликаємо до безумовного звільнення всіх понад 1500 білоруських політичних в’язнів і до припинення репресій, що тривають у Білорусі" — йдеться у зверненні.


"Сполучені Штати виступають за демократичну, незалежну та суверенну Білорусь понад 30 років. Ця відданість залишається непохитною" — вказано в офіційній заяві

bottom of page