top of page

Виступ Пригожина стався завдяки ЗСУ – ПлешкоЗбройний виступ Пригожина став можливим лише завдяки успіхам ЗСУ на фронті. Про це наголосив експерт Центру білоруських комунікацій Максим Плешко в ефірі «5 каналу».

«Вся ситуація із хитанням російської влади не була б можливою, якби не успіхи ЗСУ протягом війни. Тому, потрібно максимально допомагати українській армії. Буде наступна успішна операція, буде прорив російського фронту — з’явиться новий Пригожин, або цей знову піде на Москву», — переконаний експерт.


Українські перемоги на фронті руйнують путінську політико-ідеологічну машину, яка на наших очах почала стрімко розвалюватися. І події навколо виступу Пригожина, це лише видимий початок.


Щодо Лукашенка, то під час переговорів із приборкання Пригожина він рятував свою шкіру. «Згодом на зустрічі з генералами Лукашенко сказав, що якби Росія розвалилася, їх би прибило уламками. Тут я із ним згоден. Його режим дійсно прибило б. А от для мільйонів білорусів розвал Росії стане шансом на визволення», — зауважує Максим Плешко.


На його думку, пригрівши біля себе Пригожина і «Вагнер» Лукашенко потрапив у ще більшу ізоляцію і залежність. «На фоні російської політичної «банки павуків» зірка Лукашенка в цих подіях підсвітилася. Але в ширшому контексті він став ще більш залежним і токсичним. Уявіть, яке ставлення світу до країни і режиму, який прийняв у себе, скажімо, Аль-Каїду», — розмірковує експерт.

bottom of page