top of page

Перший візит – до калиновців!

Посол України з особливих доручень у Білорусі Ігор Кизим зустрівся із командуванням та особовим складом полку ім. Кастуся Калиновського. Примітно, що це була перша робоча поїздка Кизима у новому статусі.

 

Спецпредставник МЗС має намір обговорити більш тісну стратегію взаємодії України з демократичними силами Білорусі. За словами Ігоря Кизима, наразі білоруська опозиція об’єднана навколо кількох центрів співробітництва – йдеться про Київ, Вільнюс та Варшаву. Полк Калиновського разом з іншими об’єднаннями є однією з ключових рушійних сил, здатних змінити місце Білорусі на європейській арені. 

Бійці формування наслідують традиції, закладені очільником Січневого повстання Кастусем Калиновським, який заповів нащадкам боротися з Московією. Сьогодні калиновці пліч-о-пліч з українськими вояками боронять Україну від російських окупантів. 


На думку Ігоря Кизима, полк Калиновського може і вміє відігравати важливу роль у процесі майбутньої демократизації Білорусі. "Політичні завдання легко вирішувати, якщо за цим стоїть військова підтримка", - наголосив спецпредставник України.


Comentários


bottom of page