top of page

Білоруська старка vs російська бражка

Оновлено: 16 трав.

Магда пояснив різницю між білорусами та росіянами

Коли українські політики кажуть, що між білорусами та росіянами немає жодної різниці, вони лише посилюють Росію й росіян. Україна ж зацікавлена передусім у тому, щоб якомога сильніше підкреслювати різницю між РФ та Білоруссю, впевнений директор Інституту світової політики Євген Магда. Про це він говорив в інтерв'ю виданню СНплюс.


«Україна вкрай зацікавлена у тому, аби якомога сильніше розводити у різні сторони Росію й Білорусь, аж до того, що білоруси здатні виробляти старку, настоюючи її місяцями, а росіяни часто вживають бражку, навіть не чекаючи, поки вона перебродить і стане нормальною сировиною для виробництва горілки, — каже Магда, підкреслюючи різницю національних характерів.


Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції в Італії чітко заявив про національну ідентичність білорусів та підкреслив, що понад 70% громадян РБ виступає проти Росії та її підступного нападу на Україну. А потім в німецькому Аахені Зеленський потиснув руку лідерці білоруської опозиції Світлані Тихановській.


Як зауважує Євген Магда, зараз Київ має шанс стати ініціатором діалогу всіх білоруських демократичних сил, у тому числі, передаючи свій досвід. Україні справді є що розказати нашим сусідам. Надто про те, як протистояти експансії «руського миру».


bottom of page