top of page

Білорусь буде звільнено, - Кабанчук.Режим Лукашенка буде скинутий, а помилок більше не буде. Про це заявив замкомандира полку ім. Кастуся Калиновського Вадим Кабанчук.


За його словами, невдовзі підрозділ мають поповнити тисячі білорусів із ЄС.


«Рімейку 20-го року не буде! Ми проводимо масові навчання в ЄС, куди поїхало багато білоруських патріотів. Частина з них не готова воювати за Україну (хоча багато хто воює у складі полку), але всі як один – за свободу Білорусі. Це наша країна!», - сказав Кабанчук.


«Мі не боїмося! Звісно, буде складно, коли все почнеться, всі бояться війні, але, зрозумійте, диктатор усе зламав своєю співучастю в агресії та у питанні розміщення ядерної зброї!, – каже Кабанчук. – Нам усім потрібно бути готовим. Мі дамо всі інструкції і для громадськості, і для силовиків, щоб люди чітко розуміли, куди їм йти і що робити».


На думку борців, Лукашенко остаточно підтвердив свою прихильність до Росії, погодившись на розміщення в РБ ядерної зброї. При цьому тривають переговори щодо залучення білоруської армії до бойових дій.


Заяви диктатора про те, що Білорусь його підтримує, не мають жодних підстав, упевнена опозиція.
«Коли він (Лукашенко – ред.) заявив, що у нас лише близько 400 опозиціонерів, і вони всіх знають поіменно, знають, хто на що здатний, це одне. А 20-й рік показав, що все насправді не так», - зазначили в полку Калиновського.


На думку бійців, зараз Білорусь активно втягують у війну: «З боку РБ Україною прилетіло близько 800 ракет. І на цьому все не закінчилося, - кажуть калинівці. – Нині везуть ядерну зброю. Зрозумійте, це ж не виставка ВДНГ!».


На думку Вадима Кабанчука, карма для режиму неминуча. Вже зараз усі бачать, що відбувається на прикордонних з Україною територіях.


Бумеранг повертається.


Чекаймо.

bottom of page