top of page

Для чого Росія готує провокацію у Мозирі «під чужим прапором»?

Оновлено: 5 серп.В СБУ, опираючись на розвіддані, повідомили, що підготовкою ймовірного теракту займається диверсійно-розвідувальна група із кадрових військових ЗС РФ та співробітників російських спецслужб, яких відправили на територію Білорусі під виглядом «вагнерівців».


За інформацією оприлюдненою СБУ, ця російська ДРГ із кадрових військових ЗС РФ, які знаходяться на території Білорусі, має вчинити провокацію на НПЗ. Вдаючи із себе «українських диверсантів». У скоєному Росія планує звинуватити Україну, щоб таким чином вкотре спробувати втягнути Мінськ у повномасштабну війну проти української держави.


Інформацію про запланований у Білорусі теракт співробітники Служби безпеки отримали з кількох джерел. Зокрема, і зі свідчень військовослужбовця ЗС РФ, якого було взято в полон на Запорізькому напрямку.

От, власне, для чого міг бути влаштований так званий переворот в Росії ПВК «Вагнер» на чолі з Пригожиним і подальший від’їзд в Білорусь. Непомітно для усіх, РФ прагне все глибше затягнути найближчого союзника в співучасники.bottom of page