top of page

Лукашенка попередили про знищенняБілорусі та Росії довели, як відреагує НАТО у разі застосування ядерної зброї з території т.з. «Союзної держави».


За словами депутата польского Сейму II і III скликань Мирослава Чеха, Олександра Лукашенка прямо попередили, що його фізично знищать. Відповідна перспектива загрожує й командуванню російської армії.


«Цей сценарій відповіді на дії РФ, коли відбуватиметься щось іще, умовно страшніше (як-то застосування ядерної зброї, – Ред.) донесений уже американцями і натівськими структурами російському командуванню. Куди летітимуть «Томагавки», вони вже знають, так само, як знає це і Лукашенко – по яких саме об'єктах прилетить», - зауважив Чех.


Днями Володимир Путін повідомив, що розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі відбудеться 7-8 липня одразу по завершенні підготовки споруд для зберігання ракет.


11 липня у Вільнюсі відкриється черговий самміт держав-членів НАТО, де, ймовірно, розглядатиметься питання надання Україні гарантій безпеки від альянсу.


Багато хто розцінює інформацію про перевезення ракет до Білорусі як засіб шантажу й підвищення градусу ескалації напруги з боку РФ.


Раніше ЦБК проаналізував, що означає розміщення ядерної зброї в РБ з точки зору міжнародного права, та які наслідки це матиме для Білорусі.bottom of page