top of page

Лукашенко є недоговороздатним, — КабанчукОстанні заяви Олександра Лукашенка щодо відсутності загроз нападу на Білорусь з боку інших країн аж ніяк не свідчать, що він змінив свою риторику й починає загравати з Заходом. Про це заявив заступник командира полку ім. Кастуся Калиновського Вадим Кабанчук в ефірі 5 каналу.


«По правді, мені смішно, коли серйозні політологи починають розмірковувати на цю тему. Ми чудово розуміємо, що Лукашенко є людиною, м'яко кажучи, загадковою й непередбачуваною. Він може в одному реченні казати одне, а вже в наступному спростовувати свої ж слова. Щоб ви знали, 2 травня він зібрав секретну нараду, звідки доносять, що знову нібито хтось хоче напасти на Білорусь! Ну, що тут далі можна коментувати?», — зауважив Кабанчук.


Опозиціонер упевнений, що реальні плани Лукашенка не змінились, і, поки диктатор перебуває при владі, він слухняно виконуватиме всі накази Кремля.


«Аби в українців не було ілюзій: вони (Лукашенко з білоруською верхівкою, — ред.) працюють в канві російського генштабу, беруть участь в єдиному військовому замислі, продовжують брати участь у співагресії проти України. Й вони не зупиняться! Їх може зупинити лише сила», — додав представник полку ім. Калиновського.


За словами Вадима Кабанчука, після того, як білоруські патріоти приберуть режим Лукашенка та російських окупантів, стосунки між Білоруссю й Україною швидко потеплішають, й обов'язково стануть дружніми. Бо ототожнювати диктатора, який є вассалом Кремля, з усім білоруським народом не можна.bottom of page