top of page

Як санкції хоронять Білорусь?

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну минулого року ЄС, США та інші країни запровадили санкції проти Білорусі за співучасть в агресії.

Ці санкції доповнили попередні заходи проти диктаторського режиму за внутрішні репресії. Як політика Лукашенка відбивається на простих білорусах, пояснює новий відеоепізод проекту «Про що мовчить пропаганда», опублікований на YouTube. На прикладі скорочення ВВП Білорусі очевидно, що підтримка політики Кремля обійшлася країні у відкаті в розвитку приблизно на п'ять років.

Це позначиться на охороні здоров'я, соціальній сфері та інфраструктурі. Крім того, країну вимушено залишили найбільш перспективні компанії, включаючи IT-сектор, а багато білорусів втратили можливість їздити до ЄС. Сюжет доступний російською з англійськими субтитрами.

Мета проекту «Про що мовчить пропаганда» донести до російськомовної аудиторії у різних країнах достовірну інформацію про війну в Україні. Відео висвітлюють теми, які замовчуються чи навмисно спотворюються кремлівською пропагандою, а також викривають найпоширеніші міфи.bottom of page