top of page

Світлані Тихановській вручать премію НАТО за внесок у досягненні миру

Кандидатуру лідерки білоруських демократичних сил запропонував голова ісландської делегації в ПА НАТО Ньялл Траусті Фрідбертссон.


За присудження премії "Жінки за мир та безпеку" 2023 року Світлані Тихановській проголосував відбірковий комітет Парламентської асамблеї НАТО. Про це написали в «Зеркало».


"Особиста історія Світлани Тихановської наочно демонструє силу жіночого лідерства та його значущість у зміцненні миру та безпеки", заявила президент асамблеї Жоель Гарріо-Майлам.


У свою чергу Тихановська назвала глибокою помилкою те, що, за її словами, жінок у політиці занадто часто не беруть до уваги. «Диктатори та тирани постійно недооцінюють силу жінок. У моїй країні, Білорусі, ми бачили неймовірну мужність, стійкість та рішучість жінок. Я з гордістю приймаю премію «Жінки за мир та безпеку» від імені хоробрих жінок Білорусі», сказала вона.


Зауважимо, премію «Жінки за мир та безпеку» було засновано у 2021 році. Таку нагороду вручають жінкам, які зробили особливий внесок у формування безконфліктного світу.


Попередні лауреати тодішній речник Палати представників США Ненсі Пелосі та віце-прем'єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.


コメント


bottom of page